MikroTik | Rackmountable | SolidRac SR-10U
- Preces kods: 402908
- EAN: 4752224008329
- MPN: SR-10U
40.72€
Bez nodokļa: 33.65€
| Ražotājs | MikroTik |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LV |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | N/A |
| Producer product name | SolidRac SR-10U |
| Producer product family | Rackmountable |
| Komutatora tips | Desktop Rack |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 381.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 57 pcs |
| Gross weight | 3.60 kg |
| Net weight | 3.40 kg |
| Atmiņas sloti | N/A |
| Atbalstīto procesoru skaits | N/A |