P0420SUD0-DE Surge Protectors
- Preces kods: 407949
- EAN: 4712856275834
- MPN: P0420SUD0-DE
12.31€
Bez nodokļa: 10.17€
| Ražotājs | CyberPower |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | P0420SUD0-DE Surge Protectors |
| Gross depth (mm) | 45.50 mm |
| Gross height (mm) | 297.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.50 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1667 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Citas funkcijas | Outlets Schuko: x4; Surge Suppression (Joules): 350; Max. Surge Current (A): 7500; Rated Current (A): 10; Cord Length (M): 1.8 |
| Funkcijas | Surge Protection; USB Charging Port(s); Keyhole Mounting Slots; Overload Protection; Best-in-class Dustproof Design; Computer-grade Protection |
| Produkta krāsa | Black |