Philips Hue | Tap dial switch white | White
- Preces kods: 412369
- EAN: 8719514440999
- MPN: 8719514440999
42.80€
Bez nodokļa: 35.37€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | Tap dial switch white |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 174.00 mm |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 56.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1604 pcs |
| Gross depth master carton | 155 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.616 kg |
| Tare weight master carton | 0.035 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Aizsardzības klase | Class III |
| Svars | 100 g |
| Dimensijas (WxDxH) | 80x6x80 mm |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0/40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Darbojas ar Android ierīcēm | Yes |
| Programmaparatūra atjauninājama | Yes |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | Yes |
| Darbojas ar iPhone / iPad | Yes |
| Tips | Indoor |
| Vadības protokoli | HomeKit compatible; Philips Hue App IOS 15 and above Android 10.0 and above; Software upgradeable |