Navitel | Dashcam with Wi-Fi | R67 2K | TFT display 0.96''; 80x160 | Maps included
- Preces kods: 414142
- EAN: 8594181744515
- MPN: R67 2K
62.36€
Bez nodokļa: 51.54€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | R67 2K |
| Producer product family | Dashcam with Wi-Fi |
| Ekrāns | TFT display 0.96''; 80x160 |
| Kartes iekļautas komplektācijā | Yes |
| GPS | No |
| Bluetooth | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 790 pcs |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD up to 128 GB |
| Kartes pārklājums | 45+ countries (12 month license) |