Navitel | BHF04 MAX | No | N/A W | No | FM-transmitter with Bluetooth
- Preces kods: 417890
- EAN: 8594181744317
- MPN: BHF04 MAX
18.02€
Bez nodokļa: 14.89€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | BHF04 MAX |
| Navigation | No |
| Tips | FM-transmitter with Bluetooth |
| Jauda | N/A W |
| Subvūferis ārā | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2304 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Citas funkcijas | Bluetooth version 5.1; Bluetooth transmission distance obstacle up to 5m straight line up to 10m; Support play format МР3/WMA/WAV/FLAC; Supported fast charging protocols QC3.0, QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFP, Apple 2.4, PD; Working voltage 12V/24V |
| Produktu saime | Car audio players |
| Produkta krāsa | Black |
| I/O pieslēgvietas | USB, microSD |