Reolink | NVR for 24/7 Continuous Recording | NVS8 | 2 | 8-Channel
- Preces kods: 423514
- EAN: 6975253986545
- MPN: PN-8
275.64€
Bez nodokļa: 227.80€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Video input channels | 8-Channel |
| SATA savienotāju skaits | 2 |
| Producer product name | NVS8 |
| Producer product family | NVR for 24/7 Continuous Recording |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 315 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.01044225 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 205 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.18 kg |
| Net weight | 2.88 kg |
| Citas funkcijas | HDD included: 1x 2TB |
| Glabāšana | Supports SATA HDD up to 12TB (MAX HDD 6TB x2) |