Mio MiVue 935W | GPS | Wi-Fi | Dash Cam | Audio recorder
- Preces kods: 427159
- EAN: 4713264287792
- MPN: 5415N7310003
156.83€
Bez nodokļa: 129.61€
| Ražotājs | Mio |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MiVue 935W |
| Gross depth (mm) | 71.00 mm |
| Gross height (mm) | 91.00 mm |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1013 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Screen size | 2.7 in |
| Citas funkcijas | Recording Resolution: 4K 2160P/30fps, 2.5K 1440P/60fps, 2.5K 1440P/30fps HDR |
| GPS uztvērējs | GPS |
| Iespējas | Dash Cam |
| Wi-Fi | Yes |
| Audio rakstītājs | Yes |