Outdoor 24V Cable Extension, 2.5m
- Preces kods: 431315
- EAN: 8718696176641
- MPN: 8718696176641
10.90€
Bez nodokļa: 9.01€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 46.00 mm |
| Gross height (mm) | 151 mm |
| Gross width (mm) | 152 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Palette Qty | 818 pcs |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Producer product name | Outdoor 24V Cable Extension, 2.5m |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Aizsardzības klase | IP67 |