PETKIT | Pet Odor Eliminator N50 2.0 for Pura Max 2
- Preces kods: 439418
- EAN: 6975069303956
- MPN: P9223
16.02€
Bez nodokļa: 13.24€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 76 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0002964 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Palette Qty | 1350 pcs |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Producer product name | Pet Odor Eliminator N50 2.0 for Pura Max 2 |