Muse | Wall Clock with Alarm Function | M-090 WMC | White
- Preces kods: 443044
- EAN: 3700460209827
- MPN: M-090 WMC
32.51€
Bez nodokļa: 26.87€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 428 pcs |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Producer product name | M-090 WMC |
| Producer product family | Wall Clock with Alarm Function |
| Citas funkcijas | Indoor Temperature and Humidity; Calendar, Alarm and Clock function; |
| Pulksteņa funkcija | Yes |
| Modinātājpulkstenis | Yes |
| Net weight | 0.25 kg |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Ekrāns | Large LCD screen with Automatic Backlight |
| Krāsa | White |
| Tips | Wall Mount or Table Stand design |