MSI MAG PANO 100R PZ | Side window | White | Mid-Tower | ATX
- Preces kods: 446064
- EAN: 4711377231572
- MPN: MAG PANO 100R PZ WHITE
114.74€
Bez nodokļa: 94.83€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 518 mm |
| Gross height (mm) | 482 mm |
| Gross width (mm) | 290 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 630.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.63 kg |
| Volume (m3) | 0.07240604 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 11.29 kg |
| Net weight | 8.66 kg |
| Producer product name | MAG PANO 100R PZ |
| Formas faktors | Mid-Tower |
| Produkta krāsa | White |
| Sānu logs | Yes |
| Barošanas avota tips | ATX |
| Paplašinājumu sloti | 8 |
| Diskdziņa nišas | 3x2.5”; 2x2.5”/3.5” |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |