PETKIT | Automatic Cat Litter Box | PUROBOT MAX Pro | White
- Preces kods: 448713
- EAN: 6975069305509
- MPN: P9904
639.92€
Bez nodokļa: 528.86€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross width (mm) | 570.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3050.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.15 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 15.15 kg |
| Net weight | 12.00 kg |
| Citas funkcijas | Intended Users: Cats over 6 months old and weighing over 1.5 kg |
| Producer product name | PUROBOT MAX Pro |
| Producer product family | Automatic Cat Litter Box |
| Materiāls | PP, ABS, TPE, Silicone |
| Produkta krāsa | White |
| Īpašās funkcijas | Camera: Resolution: 1080p HD video, Field of View: 210°, Waterproof Rating: IPX5, Audio: Microphone. |