PETKIT | Automatic Cat Litter Box | Purobot Ultra | White
- Preces kods: 448714
- EAN: 6975069305523
- MPN: P9903
853.58€
Bez nodokļa: 705.44€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 780.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross width (mm) | 555.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.28 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 22.45 kg |
| Net weight | 19.45 kg |
| Citas funkcijas | App Connection: 2.4 GHz/5 GHz Wi-Fi; Intended Users: Cats over 6 months old and weighing over 1.5 kg (3.3 lbs); Camera features: Resolution: 1080p HD video, Field of View: 210°,Waterproof Rating: IPX5, Audio: Microphone and Speaker |
| Producer product name | Purobot Ultra |
| Producer product family | Automatic Cat Litter Box |
| Funkcijas | Suitable for cats |
| Materiāls | PP, ABS, TPE, Silicone |
| Produkta krāsa | White |