Philips Hue Solo lightstrip, 5m | 20 W | Variable
- Preces kods: 448733
- EAN: 8720169326699
- MPN: 8720169326699
75.58€
Bez nodokļa: 62.46€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 187.00 mm |
| Gross width (mm) | 183.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 128.00 g |
| Plastic (No PET) | 32.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 664 pcs |
| Gross weight | 0.59 kg |
| Net weight | 0.43 kg |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Solo lightstrip, 5m |
| Gaismas krāsa | Variable |
| Jauda | 20 W |
| Īpašās funkcijas | Interface: Bluetooth/Zigbee |
| Aizsardzības klase | IP20 |