Navitel | Breathalyzer | ALC 02
- Preces kods: 453022
- EAN: 5904730548182
- MPN: ALC 02
81.12€
Bez nodokļa: 67.04€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4800 pcs |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Producer product name | ALC 02 |
| Producer product family | Breathalyzer |
| Īpašās funkcijas | Measurement range: 0.00 - 4.00% |
| Jauda | 50 W |
| Barošanas avots | 2x AA alkaline batteries |
| Sensora tips | Electrochemical sensor |
| Ekrāns | Digital screen |
| Precizitāte | +/- 5 % |