Ryobi | Cordless Multi-Tool ONE+ RMT18-0, 18 V (without battery and charger)
- Preces kods: 460189
- EAN: 4892210198969
- MPN: 5133005346
97.70€
Bez nodokļa: 80.74€
| Ražotājs | Ryobi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.115 kg |
| Palette Qty | 252 pcs |
| Paper/Pasteboard | 92 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Net weight | 1.035 kg |
| Producer product name | Cordless Multi-Tool ONE+ RMT18-0, 18 V (without battery and charger) |