Next Level Racing Floor Mat
- Preces kods: 461233
- EAN: 638370134720
- MPN: NLR-A005
40.39€
Bez nodokļa: 33.38€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 288 pcs |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Produkta nosaukums | Floor Mat |
| Citas funkcijas | Next Level Racing Floor Mat – Perfect finish to your stand or cockpit whilst protecting your floor at the same time. With added padding, your cockpit will have a station of it’s own. |