Navitel Video Recorder | RS990 | IPS Display 3" | GPS (satellite) | Maps included
- Preces kods: 464120
- EAN: 8594181746038
- MPN: RS990
173.25€
Bez nodokļa: 143.18€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Ekrāns | IPS Display 3" |
| Gross depth (mm) | 192.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 918 pcs |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Producer product name | RS990 |
| Producer product family | Video Recorder |
| Kartes iekļautas komplektācijā | Yes |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD up to 512 GB |
| GPS | Yes |
| Bluetooth | No |