Outwell Tent | Cloud 4 | 4 person(s) | Green
- Preces kods: 464889
- EAN: 5709388144355
- MPN: 111480
187.89€
Bez nodokļa: 155.28€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 550 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 6.90 kg |
| Net weight | 6.30 kg |
| Telpu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Green |
| Guļvietu skaits | 4 persona(s) |
| Flysheet | Outtex 3000 Select polyester |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Tips | Dome |
| Groundsheet | Double-coated waterproof polyethylene |
| Producer product name | Cloud 4 |
| Producer product family | Tent |
| Iepakojuma izmērs | 610 x 200 mm |