Razer | Handheld Dock Chroma - USB Type C 6-in-1 Docking Station
- Preces kods: 466010
- EAN: 8887910053225
- MPN: RC21-02310100-R3M1
85.72€
Bez nodokļa: 70.84€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 164 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 39 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Volume (m3) | 0.00099138 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1743 pcs |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Net weight | 0.29 kg |
| Producer product name | Handheld Dock Chroma - USB Type C 6-in-1 Docking Station |