Nanoleaf Pegboard Desk Dock
- Preces kods: 470282
- EAN: 4895263603251
- MPN: N7602K00-1LB
70.99€
Bez nodokļa: 58.67€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 158.00 mm |
| Gross width (mm) | 246.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 61 pcs |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Net weight | 3.70 kg |
| Producer product name | Pegboard Desk Dock |
| Tehniskās īpašības | Connects to your Computer USB-C Port; Outfitted with Extra Ports: 2x USB-C, 1x USB-A, 1x USB-C Power Delivery Input; Includes 4 Pegboard Hooks; Customizable Colours & Motions; Real-time Screen Mirroring.& Music Visualisation |