Nanoleaf Smart Multicolour Rope Lightstrip, 5m
- Preces kods: 470283
- EAN: 4895263603305
- MPN: N7206K02-1LS
91.29€
Bez nodokļa: 75.45€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 258.00 mm |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 976.00 g |
| Plastic (No PET) | 244.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.22 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 39 pcs |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Net weight | 2.88 kg |
| Producer product name | Smart Multicolour Rope Lightstrip, 5m |
| Tehniskās īpašības | Addressable: Display multiple colours at once; Smooth Diffusion: Silicone cover for ultra smooth and even lighting; Mounting Clips Included: For secure wall mounting; Connects via: Wi-Fi, Bluetooth, or Matter over Wi-Fi; Control Easily: Use in-line Controller, Nanoleaf App, or a smart home ecosystem with voice control |