Mio Mivue E60 Rear Camera Cable 8 meter long cable
- Preces kods: 471724
- EAN: 2000001362310
- MPN: 422N70400002
17.06€
Bez nodokļa: 14.10€
| Ražotājs | Mio |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |