QNAP 4-bay Rackmount USB 3.2 Gen 1 RAID Expansion Enclosure | TR-004U
- Preces kods: 473474
- EAN: 4713213515778
- MPN: TR-004U
422.81€
Bez nodokļa: 349.43€
| Ražotājs | QNAP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 340.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 5.70 kg |
| Net weight | 4.00 kg |
| Producer product name | TR-004U |
| Producer product family | 4-bay Rackmount USB 3.2 Gen 1 RAID Expansion Enclosure |
| Interfeiss | USB |
| Diskdziņa nišas | 4 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 4 |
| Komutatora tips | Rack |