Razer DeathAdder V4 Pro Gaming mouse , Black | Razer
- Preces kods: 473651
- EAN: 8886419334743
- MPN: RZ01-05330100-R3G1
188.60€
Bez nodokļa: 155.87€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 176.00 mm |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Palette Qty | 1449 pcs |
| Gross weight | 0.351 kg |
| Net weight | 0.141 kg |