Razer Gaming Headset for PlayStation | BlackShark V3 X HyperSpeed | Black
- Preces kods: 473676
- EAN: 8887910061404
- MPN: RZ04-05420400-R3G1
98.91€
Bez nodokļa: 81.74€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 521.00 mm |
| Gross height (mm) | 532.00 mm |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Palette Qty | 29 pcs |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Producer product name | BlackShark V3 X HyperSpeed |
| Producer product family | Gaming Headset for PlayStation |
| Atbalstītās spēļu platformas | PS5, PS4, PC, Mac, Smartphones, tablets, and handheld gaming devices with Bluetooth audio capability or USB-C port |
| Produkta krāsa | Black |