Philips HD6222/90 Table Grill, Black/Stainless Steel | Philips
- Preces kods: 476325
- EAN: 8720389056635
- MPN: HD6222/90
154.71€
Bez nodokļa: 127.86€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 228 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross width (mm) | 582 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1854 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Tare weight (kg) | 1.879 kg |
| Volume (m3) | 0.05440536 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 32 pcs |
| Gross weight | 7.289 kg |
| Net weight | 5.41 kg |