Philips LED 4K TV | 65PUS7000/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | Black
- Preces kods: 481418
- EAN: 8718863046128
- MPN: 65PUS7000/12
464.53€
Bez nodokļa: 383.91€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 975.00 mm |
| Gross width (mm) | 1600.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5424.00 g |
| Plastic (No PET) | 1356.00 g |
| Tare weight (kg) | 6.78 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.25 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 21.10 kg |
| Net weight | 14.32 kg |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Izmēri ar statīvu | 1446 x 857 x 294 cm |
| Producer product name | 65PUS7000/12 |
| Producer product family | LED 4K TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 164 cm |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | TITAN OS |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |