Razer | Headset | Kraken Kitty V3 Pro | Bluetooth | Over-Ear | White
- Preces kods: 482000
- EAN: 8887910061077
- MPN: RZ04-05170400-R3M1
184.63€
Bez nodokļa: 152.59€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 216.00 mm |
| Gross height (mm) | 266.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.93 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Palette Qty | 334 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.43 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Producer product name | Kraken Kitty V3 Pro |
| Producer product family | Headset |
| Savienojuma veids | Bluetooth |
| Valkāšanas veids | Over-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Ierīces savienojamība | 2.4 GHz Wireless/Bluetooth/USB Wired |
| Galviņas izmēri | 40 mm |
| Produkta krāsa | White |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvences diapazons | 20-28k Hz |