Reolink 12800mAh Long-Lasting Battery Pack for Outdoor Use | RLA-BP1 | IP67
- Preces kods: 484464
- EAN: 6976930228699
- MPN: ACCBP01C
131.89€
Bez nodokļa: 109.00€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.17 g |
| Plastic (No PET) | 0.04 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.004185 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 75 pcs |
| Gross weight | 2.17 kg |
| Net weight | 1.95 kg |
| Producer product name | RLA-BP1 |
| Producer product family | 12800mAh Long-Lasting Battery Pack for Outdoor Use |
| Aizsardzības funkcijas | IP67 |
| Tehniskās īpašības | Massive Power for Battery Cameras; Ultra-Low Temperature Charging; Compatible with Reolink Solar Panels |
| Produkta krāsa | Camouflage |