Razer Gaming Mouse | Cobra | Wired | Gengar Edition
- Preces kods: 484535
- EAN: 8886419334996
- MPN: RZ01-04650700-R3M1
77.82€
Bez nodokļa: 64.31€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 177.00 mm |
| Gross width (mm) | 59.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1379 pcs |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Producer product name | Cobra |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Displeja fona gaisma | Razer Chroma RGB |
| Sensors | 8500 DPI Optical Sensor |
| Ierīces tips | Wired |
| Formas faktors | Right-handed Symmetrical |
| Produkta krāsa | Gengar Edition |
| Acceleration (G) | 35 |
| Slēdža tips | Optical Mouse Switches Gen-3 |