Genesis Carbon 500 Hyper Logo | Mouse pad | 600 x 1200 x 2.5 mm | Black
- Preces kods: 488824
- EAN: 5901969449754
- MPN: NPG-2357
18.45€
Bez nodokļa: 15.25€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1200.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.50 mm |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 480 pcs |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Tips | Mouse pad |
| Citas funkcijas | Waterproof |
| Producer product name | Carbon 500 Hyper Logo |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Fabric, Rubber |
| Dimensijas (W x D x H) | 600 x 1200 x 2.5 mm |