PORT CONNECT External USB-C battery | 20000 mAh | Blue
- Preces kods: 491956
- EAN: 3567049070021
- MPN: 907002
40.09€
Bez nodokļa: 33.13€
| Ražotājs | PORT CONNECT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 108.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 57.60 g |
| Plastic (No PET) | 14.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2101 pcs |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Produkta krāsa | Blue |
| Producer product name | External USB-C battery |
| Baterijas performance | 20000 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium Ion |