Muse Dual Alarm Clock Radio | M-17 LG | Alarm function | AUX in
- Preces kods: 492686
- EAN: 3701738900132
- MPN: M-17 LG
21.31€
Bez nodokļa: 17.61€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 124.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1161 pcs |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Modinātājsignāla funkcija | Yes |
| Aizmidzināšanas funkcija | Yes |
| Producer product name | M-17 LG |
| Producer product family | Dual Alarm Clock Radio |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Interneta radio | Digital Tuning FM/MW PLL Radio with 6 preset stations (3 FM + 3 MW) |
| AUX ieeja | Yes |
| Bluetooth | No |