Natec Ribera USB Charger, 1x USB-A, 1x USB-C, 45 W | NUC-2143
- Preces kods: 495850
- EAN: 5901969444247
- MPN: NUC-2143
18.45€
Bez nodokļa: 15.25€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3310 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | NUC-2143 |
| Producer product family | Ribera USB Charger, 1x USB-A, 1x USB-C, 45 W |
| Produkta krāsa | Black |