Natec | Microphone | NMI-2253 | Hopper | Noise reduction | Black
- Preces kods: 495858
- EAN: 5901969445718
- MPN: NMI-2256
11.87€
Bez nodokļa: 9.81€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Konektora veids | Wireless |
| Produkta nosaukums | Hopper |
| Producer product name | NMI-2253 |
| Producer product family | Microphone |
| ANC | No |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Bluetooth | No |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2096 pcs |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Citas funkcijas | The easy-to-use transmitter-receiver design, operating in the 2.4 GHz band, will take care of the stability of sound transmission at a distance of up to 30 meters; Built-in ENC(Environmental Noise Cancelation) function. |
| trokšņu slāpēšana | Environmental Noise Cancelation |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Produktu saime | Microphone set |
| Produkta krāsa | Black |
| Ierīces savienojamība | Wireless |
| USB pieslēgvieta | USB-C |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB |
| Signāla un trokšņu attiecība (SNR) | 65 dB |
| Talk time (single charge) | 4 h |
| Frekvences diapazons | 20-20000 Hz |
| Skaņas samazināšana | Yes |
| Maksimālais diapazons | 30 m |