Natec | Herring Glow | Keyboard | Wired | US | Black | USB-A
- Preces kods: 498747
- EAN: 5901969449600
- MPN: NKL-2342
12.39€
Bez nodokļa: 10.24€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 346 pcs |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Konektora veids | USB-A |
| Tips | Keyboard |
| Producer product name | Herring Glow |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Savietojamība | Android, Linux, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Produkta krāsa | Black |
| Iluminācija | White |
| Materiāls | ABS |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Width | 12.5 cm |
| Length | 43.9 cm |
| Height | 2.3 cm |