Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/INT
- Preces kods: 525772
- EAN: 195950714005
- MPN: MGE74ZE/A
4 606.36€
Bez nodokļa: 3 806.91€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 63.00 mm |
| Gross height (mm) | 399.00 mm |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 460.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.46 kg |
| Net weight | 4.86 kg |