Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Indigo/INT
- Preces kods: 525924
- EAN: 195950852943
- MPN: MHFF4ZE/A
698.53€
Bez nodokļa: 577.30€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 206.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 29.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.78 kg |
| Net weight | 2.28 kg |