Outwell Contour Lux Deep Blue Sleeping Bag - Left zipper
- Preces kods: 601858
- EAN: 5709388158932
- MPN: 230486
71.95€
Bez nodokļa: 59.46€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Net weight | 1.70 kg |