Outwell Cool bag | Petrel | 10 L
- Preces kods: 602008
- EAN: 5709388157973
- MPN: 590245
15.72€
Bez nodokļa: 12.99€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Kapacitāte | 10 L |
| Producer product name | Petrel |
| Producer product family | Cool bag |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 171 pcs |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.36 kg |
| Materiāls | 300D polyester, PEVA lining |
| Produkta krāsa | Blue |
| Size | 28 x 18 x 20 cm |