Oral-B Electric toothbrush, Special Edition Black with bag
- Preces kods: 603356
- EAN: 4210201422044
- MPN: iO9 Black
202.03€
Bez nodokļa: 166.97€
| Ražotājs | Oral-B |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 179.00 mm |
| Gross height (mm) | 253.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 275.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.99 kg |
| Net weight | 0.71 kg |