Roborock RockNeo Q110 Mower, 2WD, 1000m², RTK + VSLAM, Edge Cutting module
- Preces kods: 603495
- EAN: 6978830020076
- MPN: RockNeo Q110
1 102.07€
Bez nodokļa: 910.80€
| Ražotājs | Roborock |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 625 mm |
| Gross width (mm) | 420 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4960 g |
| Plastic (No PET) | 1570 g |
| Tare weight (kg) | 6.53 kg |
| TI weight (kg) | 0.65 kg |
| Volume (m3) | 0.070875 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 18.76 kg |
| Net weight | 12.23 kg |