Philips 4K Ambilight TV | 65MLED920/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | Black
- Preces kods: 603684
- EAN: 8718863048597
- MPN: 65MLED920/12
815.26€
Bez nodokļa: 673.77€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 1020 mm |
| Gross width (mm) | 1600.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 770.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.89 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.27744 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6 pcs |
| Gross weight | 17.30 kg |
| Net weight | 16.41 kg |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Izmēri ar statīvu | 144.6 x 90.1 x 32.2 cm |
| Producer product name | 65MLED920/12 |
| Producer product family | 4K Ambilight TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 164 cm |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | TITAN OS |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |