Notebook Security Lock | 1.5 m
- Код товара: 004337
- EAN: 5907418890412
- MPN: nbs003
4.49€
Без налога: 3.71€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Producer product name | Notebook Security Lock |
| Материал | metal |
| Другие особенности | with CODE lock |
| Net weight | 0.048 кг |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.0003915 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.082 кг |
| Gross depth (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 145 мм |
| Gross height (mm) | 135 мм |
| PET | 49 гр. |
| Paper/Pasteboard | 33 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4414 шт. |