Notebook Security Lock | 1.5 m
- Preces kods: 004337
- EAN: 5907418890412
- MPN: nbs003
4.49€
Bez nodokļa: 3.71€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Producer product name | Notebook Security Lock |
| Materiāls | metal |
| Citas funkcijas | with CODE lock |
| Net weight | 0.048 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.0003915 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.082 kg |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| PET | 49 g |
| Paper/Pasteboard | 33 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4414 pcs |