Muse | Clock radio | M-178PW | White
- Код товара: 191813
- EAN: 3700460203542
- MPN: M-178PW
22.71€
Без налога: 18.77€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Producer product name | M-178PW |
| Producer product family | Clock radio |
| Цвет товара | White |
| Тип | Dual alarm clock with time projection - 2 band PLL radio FM/MW |
| Net weight | 0.361 кг |
| Дисплей | 0.9 inch amber LED, with dimmer |
| Gross weight | 0.518 кг |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.00178464 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.157 кг |
| Gross depth (mm) | 88 мм |
| Gross width (mm) | 156 мм |
| Gross height (mm) | 130 мм |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 470 мм |
| Gross width master carton | 175 мм |
| Gross height master carton | 285 мм |
| Net weight master carton | 5.18 кг |
| Tare weight master carton | 0.399 кг |
| Palette Qty | 730 шт. |