Muse | Clock radio | M-178PW | White
- Preces kods: 191813
- EAN: 3700460203542
- MPN: M-178PW
22.71€
Bez nodokļa: 18.77€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | M-178PW |
| Producer product family | Clock radio |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Dual alarm clock with time projection - 2 band PLL radio FM/MW |
| Net weight | 0.361 kg |
| Ekrāns | 0.9 inch amber LED, with dimmer |
| Gross weight | 0.518 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.00178464 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.157 kg |
| Gross depth (mm) | 88 mm |
| Gross width (mm) | 156 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 175 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 5.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.399 kg |
| Palette Qty | 730 pcs |