Muse | M-030R | 2-band portable radio | Black
- Код товара: 191822
- EAN: 3700460203894
- MPN: M-030R
12.78€
Без налога: 10.56€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | Black |
| Функция тревоги | No |
| Наименование продукта | 2-band portable radio |
| Producer product name | M-030R |
| Встроенный экран | No |
| Функция Snooze | No |
| Net weight | 0.241 кг |
| Gross weight | 0.304 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 53.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.001018854 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.063 кг |
| Gross depth (mm) | 107 мм |
| Gross width (mm) | 207 мм |
| Gross height (mm) | 46 мм |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 222 мм |
| Gross width master carton | 252 мм |
| Gross height master carton | 242 мм |
| Net weight master carton | 3.04 кг |
| Palette Qty | 848 шт. |