Muse | M-030R | 2-band portable radio | Black
- Preces kods: 191822
- EAN: 3700460203894
- MPN: M-030R
12.78€
Bez nodokļa: 10.56€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | Black |
| Modinātājsignāla funkcija | No |
| Produkta nosaukums | 2-band portable radio |
| Producer product name | M-030R |
| Iebūvēta displeja | No |
| Aizmidzināšanas funkcija | No |
| Net weight | 0.241 kg |
| Gross weight | 0.304 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.001018854 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.063 kg |
| Gross depth (mm) | 107 mm |
| Gross width (mm) | 207 mm |
| Gross height (mm) | 46 mm |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 222 mm |
| Gross width master carton | 252 mm |
| Gross height master carton | 242 mm |
| Net weight master carton | 3.04 kg |
| Palette Qty | 848 pcs |